Kontaktujte nás

+421 908 777 625

Podlahové kúrenie pre tepelný komfort

Naše služby

Spoločnosť KRANEX GROUP, s.r.o. je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dovozom/importom tepelnej a montážou pásových a celoplošných uhlíkových vykurovacích fólií ACMELEC, REXVA, HEAT PLUS a príslušenstva.

Naše obchodné aktivity doplňuje investičná, stavebná činnosť a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom živnosti primárne zameraná na stavebníctvo.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY ZÁKAZNÍKOV

FAQ

Akú budem mať spotrebu pri podlahovom kúrení?

Spotreba elektrickej energie je priamo úmerná od troch faktorov, ktoré ovplyvňujú budúce náklady na energie: tepelných strát objektu, požiadaviek na tepelný komfort, od vonkajšej teploty. V porovnaní s kúrením prostredníctvom elektrokotlu, je spotreba energie približne o 20% nižšia.

Aká je záruka, servis a životnosť tepelnej fólie?

Vykurovací systém je pri správnej odbornej montáži autorizovanou firmou stopercentne bezporuchový. Na vykurovaciu fóliu poskytujeme doživotnú záruku. Na termostaty platí záruka stanovená výrobcom. Z praxe však máme overenú dlhšiu záruku ako stanovuje výrobca.

Ako dlho trvá montáž podlahového kúrenia?

Montáž tepelnej fólie pri ploche cca 120 m2 trvá maximálne 1 deň. Vrátane inštalácie termostatov a odskúšania funkčnosti vykurovacieho systému v objekte. Pri realizácie je vhodné, aby zákazník s našou firmou konzultoval celý priebeh montáže a hlavne elektroprípravu rozvodov, ešte pred začiatkom prác.